Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Intercup Humanity

Datum konání: 12.6.2015
Ne - 14.6.2015
Místo konání: Spáleniště
Rozhodčí: Karel Pavlík
Pořadatel: 03 ZBK Jihočeského kraje
Vedoucí akce: Petra Kučerová

RH-T B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem známka
1.Dr. Kühn Isabella Goldenberry Cottage Spark 18695281VD
2. Ms. Závorková Kateřina Aishee bpp17287259D
3.Navrátilová Lenka Kick Boxer de Alphaville Bohemia 16584249D
4.Starustková Zuzana God-Speed Queens joy 14690236U
5. Ms. Čmejrek Zdeněk Omaha z Vtelenských polí16867235CH
6.Spaans Monique Jelle 12495219CH
7.Tomanová Jitka Xenta Aritar Bastet12971200CH
8. Smělá Jitka Bessy bpp10884192CH
9. Anděl Radek Ártů z Andělského dvorku9360153CH
Ms. Sedlák Jaroslav Eungella z Kraje Lichnice 1450Diskvalifikace
11.Versterre Brigitte Arizona 3898136CH
12.Gabrišová Petra Extra Denbrix 4585130CH
13. Kučerová Petra Valentine Ruthless 6167128CH
14.Veselický Jozef Bessy Black Thunderbolt 98291CH
15.Koubová Kateřina Chery z Býchorska 57479CH
16. Čmejrková Tereza Bass Hébé Box56056CH
von Gersdorff Susanne Percy von Wiesmadern 0
Ryšavá Jitka American Beauty Ivelbero´s Darling0

RH-FL B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem známka
1.Grothe Petra Amazing Ostara van Hagars Vuur (Tara) 18895283VD
2.Auer Herbert Dakota 17791268CH
3.Kráčik Peter Chiro Chaco Kwanah 17789266D
4.Sedláková Kristýna Baby Cross Krumbox Czech 15289241D
5. Dědinová Jitka Garp z Rohozenských Bořin16571236U
6.Beck Michaela Kalinka von der Widenau 13691227CH
7.Šabacký Pavel Cody Finta-Star 16462226CH
8.Krč Aleš Doris Aldeon 14184225U
9. Coufalíková Marcela Bubastis Bryce Dream of joy12094214CH
10.Šabacká Soňa Ernie Finta Star 10597202CH
11.Traxinger Andrea Ellik´s Darkfall if Flying Attacks 10587192CH
12.Simsija Edita Zita 9582177CH
13. Burda Miroslav Atrey Tichý Ruland 4072112CH
Ms. Bc. Katrev Petr Flare Krásná Lukrécia0
Bc. Katrevová Iveta Ever Krásná Lukrécia0
Bc. Katrevová Iveta Jewel General Golden Countrysides0
Foltynová Pavla Brandy Bell Black Brianta 0
Pfleger Alfred Namba vom Strengen Winter 0
Charousová Markéta Cherokee Bohemia Luxyvett 0
Markovits Katalin Enki´s Emely von Bauernhirschtal 0
Rusňáková Adriana Alegra Bellm z Chotyneˇ 0
Herzog Klaus Lee v. Wechselland 0

RH-F B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem známka
1.Ms. Čeněk Miloslav Quido z Třešňáku 16182243D
2.Dr. Kühn Isabella Kathy von der Windenau 6594159CH
3. Ms. Šmídová Jana Cristine Aritar Bastet4088128CH
Klein Rudolf Yana von den Bartl-Buaml 0

Počítání výsledků podle normativu platného do 21.7.2016

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Podle počtu dosažených bodů bez ohledu na splněné limity
  2. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).

Aktuální informace
Schöneben (AT), 16.05. – 19.05.2024
Kurz je určen pro pokročilé psovody. Každý den pachové discipliny a poslušnost. Trénink povedou certifikovaní trénéři IRO.
19.2.2024 20:23

27.4.2024, býv. důl CENTRUM - Jiřetín, dle propozic ZZP1
Závod proběhne v kategorii sutiny – se zápisem zkoušky ZZP 1 dle ZŘ SZBK ČR.Závod je určen pro psy, kteří mají složenou zkoušku ZZZ a nejvýše složenou zkoušku ZZP 1.
14.2.2024 17:30

15.6.2024, Praha - Kunratice
Otevřeno přihlašování na Pohár plemen 2024. Propozice ke stažení zde.
29.1.2024 22:17

Bad Wörishofen (DE), 19.04. – 21.04.2024
Kurz bude veden ve dvou úrovních - pro začátečníky (nemusí mít žádné zkušenosti s trialy) a pro pokročilé.
22.1.2024 21:35

... přejít na aktuality
<< únor 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
Nejbližší akce